Голкотерапія Доктора Кіма

Голкотерапію проводить висококваліфікований спеціаліст з Південної Кореї з багатолітнім досвідом роботи в медичній сфері - Kim - Hong Kyoon.

Все своє життя він посвятив вивченню і удосконаленню умінь в сфері оріентальної медицини, до якої входить рефлексотерапія, в тому числі: голкотерапія, моксотерапія, магнітотерапія та фітотерапія, а зараз він відвідав і Україну.

Доктор Кім проходив навчання в передових університетах Кореї, США  та Китаю, а також займався викладацькою діяльністю в даній сфері в Кореї, відкрив власну академію та працював в провідних клініках Кореї та США.

Наші спеціальні лікувальні курси:

Позбавлення від зайвої ваги

fat-man-with-pizza-and-telephone

Позбавлення від зайвої ваги – 30 сеансів (1 в день). В поєднанні з правильним харчуванням та фізичними вправами, завдяки нашій цільовій програмі по позбавленню від зайвої ваги, Ви досягнете цілі всього за 30 днів!

Позбавлення нікотинової залежності

no-smoking-sign

Позбавлення нікотинової залежності – 7 сеансів! Доктор Кім за короткий час може допомогти тим, хто ХОЧЕ кинути курити.

Позбавлення від алергії та боротьба з діабетом

item-free-of-gluten

Позбавлення від алергії – 5-20 сеансів (залежно від паціента). Боротьба з діабетом – кількість сеансів визначається індивідуально. 

Боротьба з безпліддям

 

pregnant-woman-and-fetus

Боротьба з безпліддям – для визначення подальшої ефективності (чи її відсутності) лікування безпліддя знадобиться від 5 до 20 сеансів.

Голкотерапія також ефективна при:

- Неврологічні захворювання: парези, паралічі, запалення лицевого і трійчастого нервів, головні болі, мігрень, міжреберна невралгія, нічний енурез та всі види алгій.

- Хронічний стрес, перевтома,ослаблення імунітету.

- Лікування виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, дискінезії жовчо-вивідних шляхів, панкреатиту та ентероколіту, цукрового діабету, геморою, простатиту.

- Респіраторні захворювання - гострий синусит, гострий тонзиліт, застуда і гострий риніт.

- Очні хвороби - гострий кон'юнктивіт, катаракта, міопія і центральна ретинопатія.

- Хвороби ротової порожнини - зубний біль, гінгівіт (запалення ясен), фарингіт.

- Ортопедичні захворювання - плечевий бурсит, «тенісний лікоть», ішіас, біль у попереку, ревматоїдний артрит, плечолопатковий періартрит.

- Захворювання шлунково-кишкового тракту: гострий гастрит, хронічна дуоденальна виразка, хронічний і гострий коліт, запор, діарея.

- Ендокринні, дерматологічні захворювання.

Тривалість сеансів та ціни

Вартість прийому у Доктора Кіма:

Сеанс 30 хвилин - 690 грн.
Сеанс 60 хвилин - 990 грн.

В процес лікування входять:

  • голкотерапія;
  • моксотерапія;
  • голкотерапія з підключенням електричного струму. 

Доктор Кім використовує виключно оригінальне обладнання і виключно одноразові матеріали. Будь-яка стерилізація та інші методи багаторазового використання голок та інших матеріалів – неприпустимі!

АКЦІЯ!!!

a879ec1694af168a00ac29829d1162b8Для тих, хто проживає в готелі "Клуб рН" - знижка - 10%, починаючи з першої процедури.

Для тих, хто не проживає в готелі "Клуб рН":

  • більше 5 процедур знижка - 3%
  • більше 10 процедур знижка - 5%
  • більше 15 процедур знижка - 10%

Отримати детальнішу інформацію та записатись на прийом можна за телефонами: (096) 00-19-330;

м. Трускавець, вул. Торосевича, 2

Наші проекти:

Готель

Готель "Клуб рН" пропонує комфортне проживання (300 м до нижнього бювету) і дієтичне харчування в кафе при готелі.

Медичний Центр

Медичний центр "Клуб рН" пропонує обстеження та лікування, програми по очищенню організму на клітинному рівні, попередження передчасного старіння, програми для діабетиків та інші лікувальні програми.

Голкотерапія

Голкотерапія - високоефективна лікувальна методика з тисячолітньою історією здійснюється в "Клініці Голкотерапії Доктора Кіма" спеціалістом з південної Кореї з 30-річним досвідом в даній області.

Центр Аюрведи

Аюрведичний масаж - це особливий вид масажу, при якому в шкіру втирається індивідуально підібране відповідно до конституції даної людини рослинне масло або рослинна олія з розчиненим в ньому ефірним маслом. Аюрведческій масаж - це один з методів Аюрведи - староіндійської медицини, що лікує одночасно тіло і душу.